top of page
untitled-5
IMG_4561
IMG_4960
IMG_4301
20200705_145654
IMG_20190715_132031

Jmenuji se Kristína Korecová a jsem milovnice života se všemi jeho barvami. V této životní fázi jsem se rozhodla pracovat s lidmi individuálně skrze masáže nebo skupinově v tanci.

Mým záměrem je vést lidi k aktivní práci s tělem a tím pádem i s myslí a emocemi, protože jsem přesvědčená o tom, že vše je navzájem propojeno. 

1.png

Masérské zkušenosti jsem získala během působení v karlínském centru pro zdraví s holistickým přístupem, kde jsem pracovala na recepci i jako masérka. 

 

V tom čase jsem studovala na Univerzitě Karlově učitelství pro první stupeň základních škol se specializací na dramatickou výchovu a později jsem se 4 roky naplno věnovala pedagogické práci s dětmi a podílela jsem se na rozvoji nově vzniklé soukromé školy v Praze. 

 

Osobní život mě přivedl po 10 letech života v Praze do Benešova, kde nyní působím jako lektorka tance a masérka. Tanci a dramatické výchově jsem se věnovala od dětství, vášeň pro tyto obory a poznatky o nich chci přetavit ve svém podnikání a v dalších projektech. 

V životě je pro mě důležité zdraví, milovaní lidé, smích a čas v přírodě. Radost mi přináší pohyb, vaření, práce s dětmi a cestování. Životní smysl mi dává rozvoj všech rovin mého bytí, propojování lidí, starostlivost o životní prostředí a můj partnerský vztah. 

Kontaktujte mě

Děkuji a těším se na osobní setkání!

bottom of page